Oferta


Busnelli - okleiny naturalne i modyfikowane

Busnelli - okleiny naturalne i modyfikowaneOkleiny modyfikowane (rekonstruowane)     UWAGA !   NOWY ATRAKCYJNY CENNIK NA FORNIRY  !!!

Firma ta zajmuje się wytwarzaniem oklein modyfikowanych (rekonstruowanych), mających 100% powtarzalności wzoru i koloru. Produkowane są one w bardzo wydajnych standardowych formatach o szerokości 60-70 cm (maks. 100 cm) i długości 315 lub 345 cm jak również : 225, 255, 285. Okleiny Busnelli są dostępne z krajowego magazynu w blisko 40 rodzajach (kilkuset dostępnych w magazynach włoskich) takich, jak: dąb, czereśnia, klon, jesion, buk i egzotycznych – wenge, zebrano, heban, mahoń. Egzotyczne okleiny naturalne są najwyższej jakości, po podwójnej selekcji.

Oferowane są wzory zarówno prostosłoiste, jak i z „fladrem” oraz bardzo popularne „pawie oczka”. Dzięki magazynowi w Polsce nie ma już problemu, z jakim borykali się wcześniej klienci zainteresowani okleinami modyfikowanymi, a mianowicie minimalnej ilości przy jakiej zakup mógł być realizowany.

Obecnie Finit dostarcza nawet po jednym arkuszu okleiny i to w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Okleiny naturalne

Firma Busnelli specjalizuje się w okleinach z drewna egzotyczngo, których własną plantację posiadają w Ghanie (Afryka) i Pensylwanii( USA).

Ich szeroka oferta oklein z drewna egzotycznego obejmuje między innymi: drewno tekowe, limba, biały dąb, czerwony dąb, włoski orzech amerykański, wiśnia amerykańska, sosna Karolina, biały jesion, 'pawie oczka' i wiele innych.‹ cofnij   Bookmark and Share