Oferta


Asa - akcesoria i elementy do mebli biurowych

Asa - akcesoria i elementy do mebli biurowychAsa Plastici - posiada w ofercie szeroką gamę nowoczesnych akcesoriów i elementów biurowych. Kolekcję wyrobów można podzielić na kilka grup asortymentowych. Pośród nich ogromną popularnością cieszą się organizery, zarówno nakładane na blat, jak i te przeznaczone do wnętrza mebli jako samodzielne szuflady-piórniki bądź wkładane do szuflad.

Kolejnym hitem jest linia 'Versalogic' i linia 'Vertebra' z clipami będące rozwiązaniami do organizacji okablowania w obrębie miejsca pracy. Versalogic to innowacyjny system organizacji wszelkiego rodzaju gniazd i włączników, a Vertebra i clipy są produktami pozwalającymi w bardzo estetyczny sposób 'pozbyć się' okablowania.

Do wymienionych powyżej wyrobów Asa Plastici oferuje bardzo odważne w formie i kolorach przepusty kablowe, ergonomiczne półki pod klawiatury oraz nowatorskie rozwiązania łączenia elementów korpusu mebla.

W ofercie włoskiej firmy warto zwrócić uwagę na linię produktów Adapto, która jest chyba najbardziej funkcjonalnym na rynku systemem stelaży do biurek, jak i całych zabudów różnego rodzaju powierzchni. Poza wymienionymi rozwiązaniami Asa Plastici posiada klika tysięcy innych produktów, między innymi takich, jak: stopki, rolki mocowania i inne akcesoria używane w meblarstwie.‹ cofnij   Bookmark and Share